Monitorovací software pre váš počítač
Monitorovací software Pc Pod Palcom :

       Jednoduchý ale účinný software s ktorým budete mať prehľad o používaní počítača vo Vašej neprítomnosti. Na rozdiel od podobných programov, tento software neobsahuje veľa zbytočných funkcií ale iba tie, ktoré skutočne potrebujete a preto má pohodlné, prehľadné a jednoduché ovládanie. Software nijako nezasahuje do operačného systému a ani ho nespomaľuje a nezaťažuje. Jeho prítomnosť je pre bežných používateľov nezistiteľná a nie je viditeľný v správci bežiacich úloh, v ponuke štart a podobne.

      
Využitie tohto software je mnohostranné. Môžte ho použiť aby ste vedeli  napríklad :

    * čo všetko sa dialo s vašim počítačom vo vašej neprítomnosti
    * ako využili pracovnú dobu vaši zamestnanci
    * aké stranky navštevujú vaše deti
    * aké programy boli na počítači spúštané
    * čo bolo napísané pomocou klávesnice
    * aké USB zariadenia boli k PC pripájané
    * vloženie a vybratie CD/DVD médiá
    * aké súbory boli vytvorené, vymazané, premenované

    Dalšie možnosti použitia :

    * heslá, poznámky a napísaný text nikdy nestratíte
    * chýba vám nejaký súbor ? - pomocou tohto programu môžte zistit čo sa s ním stalo
    * ako nástroj na smímanie obrazovky

Veľké využitie prináša nasadenie takéhoto software vo firmách, inštitúciách, školách a podobne.

Tento software v systéme nie je viditeľný a pomôže Vám zistiť ako zamestnanci využívajú pracovnú dobu a za čo ich vlastne platíte. Zistite koľko času venujú surfovaniu po internete, hraniu hier alebo či  nekopírujú a neposielajú emailom firemné dokumenty a podobne. Dalej buduete mať prehľad o všetkom požívanom a inštalovanom software a takto zistíte napríklad použitie nelegálneho software vo firme.   

Alebo ...

Software môže pri štarte počítača zobrazovať varovanie o monitorovaní a teda oznámenie zamestnancom, že vo firme máte nasadený takýto software , prináša zvýšenie produktivity a efektivity práce  vo využívaní pracovnej doby zamestnancami.


Program može zaznamenávať aj citlivé údaje, ako heslá, emaily, dôležité firemné dokumenty a podobne. Preto je vstup do programu chránený pomocou hesla a nainštalovať na PC ho môže iba Administrátor (správca počítača) alebo užívateľ počítača s administrátorskými právami. Všetky zaznamenané údaje sú ukryté a zašifrované a je možné ich prezerať iba na počítači, kde boli zaznamenané. Program neumožnuje zaznamenané údaje odosielať na iný počítač, email alebo ich diaľkovo prezerať.

Stiahnite si a vyskúšajte zdarma aktuálnu verziu.